Ekologiczne wyroby mleczne
EkoSery.pl

O nas

Farma pod Świerkami to małe, zaledwie 25 ha gospodarstwo ekologiczne położone na północnych kresach pięknej Wielkopolski, niedaleko ujścia Drawy do Noteci. To tutaj właśnie, w gminie Krzyż Wielkopolski, Beata i Leszek - romantyczni uciekinierzy z wielkiego miasta, absolwenci szczecińskiej Akademii Rolniczej znaleźli swój Eden.

Na żyznych, zielonych łąkach pasie się nasze nieduże stadko swojskich, czarno-białych krów. Każdego dnia mleko z dwóch udojów przerabiane jest w małej, przydomowej mleczarni na sery podpuszczkowe dojrzewające oraz twarogowe. Wszystkie wyroby mleczne posiadają certyfikat AgroBioTest.

Certyfikat świadczy o całkowitej rezygnacji z chemii - na pastwisku, w oborze i w serowarni. Każdy krok produkcji jest poddawany corocznej surowej kontroli inspektorów jednostki certyfikującej. Oddajemy więc w ręce konsumentów produkt zdrowy i bezpieczny. Wszystkie nasze sery są produkowane z mleka surowego - to również wpływa na ich walory aromatyczne i smakowe.
Miłośniku serów! Jeśli odnalazłeś naszą stronę w internetowym gąszczu poświęć chwilkę swego cennego czasu i zapoznaj się z naszą smakowitą ofertą!

Zapraszamy!

NapiszZadzwoń